-
-€0,50MOLINO ROSSETTOGluteenivabad türgi hernejahud MOLINO ROSSETTO Farina di Ceci, 500g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €4,60 par kg€2,80 EUR -
-€0,40CIRIOTomatikaste CIRIO Passata Rustica, 680g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €3,38 par kg€2,70 EUR -
-
UusSPERLARIMentooli ja eukalüptiga karamellkommid SPERLARI, 200g
Jäänud on veel 8€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
-
LADY VENEZIAHuulepalsam LADY VENEZIA Berrylicious
Jäänud on veel 1€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
-
LADY VENEZIAHuulepalsam LADY VENEZIA Peachy Kiss
Jäänud on veel 2€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
LADY VENEZIAHuulepalsam LADY VENEZIA Pomelover
Jäänud on veel 2€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
-
VALSUGANA POLENTAKiirelt valmiv polenta kukeseentega VALSUGANA POLENTA Porcini, 80g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €28,75 par kg -
LURISIAAlkohoolne jook LURISIA Chinotto, 275 ml
Jäänud on veel 8€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €8,36 par l -
-
SAPORIKüpsised mandlitega Cantuccini Toscani IGP, 100g
Jäänud on veel 1€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €23,00 par kg -
-
-
-
-
-
-
-
-
-