-
SPERLARIKaramellkommid piparmündi ja lagritsa täidisega SPERLARI, 150 g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
-
SANPELLEGRINOLoomulik gaseeritud mineraalvesi SANPELLEGRINO, 750 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €3,33 par l -
BIELLEBIItaalia suupiste Taralli Rosmarino BIELLEBI, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
FIORE DI PUGLIAItaalia täistera suupiste Taralli Integrali FIORE DI PUGLIA, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
ERIDANIAValge suhkur kuubikutes ERIDANIA, 1 kg
Jäänud on veel 7€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €2,50 par kg -
-
ANTICA RISERIA CAMPIVERDIArborio riis, 500 g
Jäänud on veel 5€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €5,00 par kg -
-
-
-
-
-€1,30STAR TEAKofeiinivaba must tee, 25 tk.
Jäänud on veel 4€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €0,10 par item€3,80 EUR -
-€1,10IzpārdotsLAZZARONIGluteenivabad küpsised sarapuupähklitega, 200g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg€3,60 EUR -
IzpārdotsBONELLEPuuviljamaitselised tarretiskommid Frutti Assortiti, 175g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €14,29 par kg -
Izpārdots -
-
Izpārdots -
SPUMA DI SCIAMPAGNALõhnastatud talgipulber Talco Profumato, 200g
Jäänud on veel 10€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
FELCE AZZURRADušigeel ja šampoon, 250 ml
Jäänud on veel 3€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par l -
-
-
-
PRORASOGeel lõikehaavade vastu Gel Riparatore, 10 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €249,00 par l