-
-€0,70TESORI d'ORIENTEDušikreem Karma, 250 ml
Jäänud on veel 3€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par l€3,30 EUR -
MATILDE VICENZIKüpsised šokolaadikreemi täidisega Grisbi Cioccolato, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
-
-
-
-
-
-
LA DROGHERIATšillipipar veskiga Peperoncino Frantumato, 25g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €130,00 par kg -
MATILDE VICENZIKüpsised sidrunimaitsega Crisbi Limone, 135 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
UusAGROMONTEKirsstomatikaste AGROMONTE Salsa Ciliegino, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
Uus -
-€1,10 -
UusL'ISOLA D'OROSardiinid oliiviõlis L'ISOLA D'ORO Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €20,83 par kg -
IzpārdotsSPERLARIPuuviljageelkommid SPERLARI Frutti Rossi, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
COCA COLAKarbonaadiga alkoholivaba jook COCA COLA Classic, 330 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par l -
-€1,10 -
SPERLARIPuuviljamaitselised želeekommi SPERLARI Duetto Frutta e Fiori, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
IzpārdotsCANNAMELAVürtsikas lihamaitseaine CANNAMELA Carni Piccante, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
IzpārdotsCANNAMELAMaitseaine valgele lihale CANNAMELA Carni Bianchi, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
Izpārdots -
-€1,30IzpārdotsLE CONSERVE DELLA NONNAKirsi moos LE CONSERVE DELLA NONNA, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg€3,80 EUR