-
-€2COREGAHambaproteeside kinnituskreem COREGA Fresh, 40 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,05 par item€7,50 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsEUTHYMOLSuu loputusvahend EUTHYMOL Mild Mint, 500 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,00 par l -
EUTHYMOLSuuvesi EUTHYMOL Original Mouthwash, 500 ml
Jäänud on veel 3€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,00 par l -
SOODUSMÜÜK
Kuni kaupa on saadaval
-
Izpārdots -
MARVISSuuvesi MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Jäänud on veel 8€12,90 EUR€12,90 EURVienības cena €32,25 par l -
MARVISSuuvesi MARVIS Classic Strong Mint, 400 ml
Jäänud on veel 7€10,80 EUR€10,80 EURVienības cena €27,00 par l -
MARVISKontsentreeritud suuloputuslahus MARVIS Cinnamon Mint, 120 ml
Jäänud on veel 2€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
MARVISKontsentreeritud suuloputuslahus MARVIS Anise Mint, 120 ml
Jäänud on veel 2€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
-
BIOREPAIRSuuvesi tundlikele igemetele Protezione Gengive, 500 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena par -
-
COREGAHambaproteeside puhastustabletid intensiivseks kaitseks, 108 tk.
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €0,08 par item -
Izpārdots -
PASTA DEL CAPITANOSuuõõne sprei Fresco Spray, 15 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €260,00 par l -
-
Izpārdots -
-€0,81Izpārdots -
STERADENTHambaproteeside puhastamise tabletid, 30 tk.
Jäänud on veel 4€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,09 par item -
IzpārdotsSTERADENTHambaproteeside puhastamise tabletid, 30 tk.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,09 par item -
-
-
Izpārdots

