-
D'AMICORohelised kiviga oliivid, 300g
Jäänud on veel 10€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €8,30 par kg -
Uus -
UusYOGAPuuvilja- ja köögiviljamahl ilma lisatud suhkruta YOGA Ace, 1 L
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
-€0,40IzpārdotsBONOMITiramisu küpsised BONOMI Savoiardi, 400g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €6,00 par kg€2,80 EUR -
CAPUTOKüpsetamiseks mõeldud CAPUTO Pasta Fresca e Gnocchi, 1 kg
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par kg -
-
SPIC & SPANMusta orhidee lõhnaga põrandapesuvahend, 1 L
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
-
TRE MARIEVahvlid tumeda Gianduja šokolaadi täidisega, 140g
Jäänud on veel 2€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €17,14 par kg -
BONELLEPehmed piimatoffee kommid Toffee Latte, 150g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €16,00 par kg -
-
-
PASTA DEL CAPITANOHambapasta Carbone Charcoal, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
-
-
PASTA DEL CAPITANOHambapasta Plaque and Caries, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
TRE MARIEVahvlid šokolaadikreemi ja mandliteradega, 140g
€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €17,07 par kg -
-
LAGOKüpsised aprikoosimoosiga Crostatine Albicocca, 240g
Jäänud on veel 7€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €9,96 par kg -
UusPETTITomatipüree PETTI La completa Polpa Fine, 2x200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €5,75 par kg -
Uus -
ALPENLIEBESuhkruta karamellid ALPENLIEBE Original, 49g
Jäänud on veel 7€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
IzpārdotsUus -
Uus