-
-
IzpārdotsALPENLIEBEKaramell ilma suhkruta kohvimaitsega Espresso, 49g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
-
LA DROGHERIAJahvatatud ingver Zenzero Macinato, 28g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €82,14 par kg -
TRE MARIEVahvlid koore ja šokolaaditükkide täidisega, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
TRE MARIEVahvlid sarapuupähklikreemi täidisega, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
-
Uus -
-
Uus -
UusBIO GUSTIAMOArtišoki kreem brusketile BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SELECTKeskmise suurusega läätsed LEGUMI SELECT Lenticchie Medie, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg -
-€0,40UusBIELLEBIItaalia suupiste Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
D'AMICOApceptas šampinjoniseened D'AMICO Funghi Champignons Trifolati, 180g
Jäänud on veel 7€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €12,22 par kg -
-
-
UusYOGAPersikimahl ilma lisatud suhkruta YOGA Pesca, 1 L
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €2,20 par l -
-€0,40BIELLEBIItaalia suupiste Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
-€0,40LADY VENEZIANäomask mangou ekstraktidega LADY VENEZIA Orangomango
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €33,85 par l€2,60 EUR -
MATILDE VICENZIKüpsised Bialetti kohvikreemiga MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Jäänud on veel 1€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SICULABRIOSCEBriossi saiake SICULABRIOSCE Brioscia Siciliana, 70 g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €31,43 par kg -
-€0,70IzpārdotsDE CECCOMakaronid DE CECCO Calamarata N°129, 500g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €4,40 par kg€2,90 EUR -
IzpārdotsMATILDE VICENZIKüpsised musta kirsi täidisega MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €24,44 par kg -
-€0,60Izpārdots