-
UusMUTTIKöögiviljakastme kontsentraat Le Verdurine, 130g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €16,92 par kg -
MATILDE VICENZILehttaigna küpsised šokolaadikreemi täidisega Bocconcini, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
IzpārdotsMATILDE VICENZILehttaina küpsised aprikoosimoositäidisega, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-€0,60STAR TEASidrunimaitseline tee, 25 tk.
Jäänud on veel 2€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €0,09 par item€2,80 EUR -
BOTTOLIKrõbe ja kerge suupiste rosmariiniga Schiacciatina Rosmarino, 150g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €14,67 par kg -
-
Izpārdots -
IzpārdotsBOTTEGA DI SICILIAKollane tomatikaste Salsa pronta di Pomodorino Ciliegino Giallo, 330g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €6,67 par kg -
Izpārdots -
FELCE AZZURRADosaatoriga vedelseep White Musk, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRAVedelseep dosaatoriga Amber & Argan, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRAVedelseep dosaatoriga Menthol & Lime, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
-€0,60D'AMICONaturaalne keedetud kinoa Natural Quinoa, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg€2,80 EUR -
LA DROGHERIAHakitud kuivatatud küüslauk Aglio Macinato, 35g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €62,86 par kg -
-
-
-
-
-
MATILDE VICENZIRullid sarapuupähklikreemiga MATILDE VICENZI, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-
Izpārdots -
FRISKPiparmündi kommid ilma suhkruta FRISK Peppermint
€2,00 EUR€2,00 EURVienības cena €350,88 par kg -
-€0,51Izpārdots