-
BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Lime e Mandarino, 12 tk.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
IzpārdotsCAMPIELLOTäistera küpsised tatarijahu CAMPIELLO Frollino del Buongiorno, 350g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €7,43 par kg -
-€1IzpārdotsULTRA DOLCEJuukse konditsioneer ULTRA DOLCE Delicatezza d'Avena, 200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena par€3,60 EUR -
UusAGROMONTETomati püree AGROMONTE Passata Ciliegino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
UusBONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Papaya ja Apelsin, 12 tk.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Uva Nera e Fragola, 12 tk.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Lampone e Ribes Rosso, 12 tk.
Jäänud on veel 6€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
-
SANPELLEGRINOGaseeritud alkoholivaba jook Cocktail, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
SANPELLEGRINOGaseeritud karastusjook Aranciata Amara, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
IzpārdotsBONELLELagritsamaitselised tarretiskommid Liquirizia, 160g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €16,25 par kg -
BONELLETarretised sidruni- ja ingverimaitselised kommid Limone Zenzero, 175g
Jäänud on veel 6€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
SANPELLEGRINOGaseeritud karastusjook Aranciata Naturali, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
GALLOTrühvlimaitseline risotto Chicchi Grandi al Dente, 175g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsSVELTOKontsentreeritud äädikas nõudepesuvahend, 500 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par l -
FRATELLI CONTORNOBaklažaani suupiste Caponatina, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
CERA DI CUPRAToitev kätekreem Ricetta di Bellezza, 75 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €34,67 par l -
IzpārdotsMATILDE VICENZIKüpsised kohvikoore täidisega Grisbi Caffe, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
-
-
BOTTEGA DI SICILIAKollase tomatipüree Passata Siciliana Pomodorino Ciliegino Giallo, 520g
Jäänud on veel 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
DE NIGRISValge veini äädikas BIO, 500 ml
Jäänud on veel 7€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par l