-
Izpārdots -
-
-
-
-
-
UusROSSO GARGANOTomatipüree ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €3,91 par kg -
UusMATILDE VICENZIKüpsised mangomaitsega GRISBI Mango e Cioccolato Bianco, 112g
Jäänud on veel 1€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
UusFORTETerve teravilja friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €7,71 par kg -
-
IzpārdotsRUMMOMunapasta RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
RUMMOMunapasta RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
Izpārdots -
-
IzpārdotsMATILDE VICENZIBaileysi kreemitäidisega küpsised Grisbi Baileys, 112g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
Izpārdots -
-
MATILDE VICENZIPistaatsiakreemi täidisega küpsised Grisbi Pistacchio, 135g
Jäänud on veel 10€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €20,00 par kg -
IzpārdotsLAGOVahvlid tumeda šokolaadiga Plaisir Fondente, 190g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €14,21 par kg -
-
GRAN CEREALETäistera küpsised Frutta, 250g
Jäänud on veel 8€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
-
-