-
KNORRSafrani ja puravike risoto Risotteria Zafferano e Porcini, 175g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €16,29 par kg -
-
-
Uus -
UusPASTA DEL CAPITANOTundlike hammaste hambapasta PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
UusPASTA DEL CAPITANOHambapasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
UusPERUGINAPiimašokolaadikompvekid terve sarapuupähkliga BACI Cremoso, 37g
Jäänud on veel 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €75,68 par kg -
UusLAGOVahvlid ilma lisatud suhkruta LAGO Nocciola, 180g
Jäänud on veel 2€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €15,56 par kg -
UusPATAPATA rosmariinimaitselised kartulikrõpsud, 150g
Jäänud on veel 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
UusDR. HOUSEKuivad magnetilised põrandapuhastuslapid DR. HOUSE Universal, 40 tk.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,07 par item -
-€1SAPORI DEL SANNIOSealiha rasv SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Jäänud on veel 3€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg€3,80 EUR -
IzpārdotsUusBALCONIŠokolaadibiskviitkook BALCONI Ciocco Magia, 280g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,00 par kg -
UusMULINO BIANCOTäistera rukkileivad MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg -
UusMULINO BIANCOVõileivad MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg -
-€0,70SMACCHIO TUTTOKontsentreeritud plekieemaldaja SMACCHIO TUTTO, 250 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par l€3,50 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsCOLUSSILehttaignasnäkk COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
UusRUMMOMunapasta RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par kg -
IzpārdotsPOLARETTIKülmutatud mahlajäätis POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par l -
-
DELVERDEDELVERDE Crostino Dorato Integrale röstsaia viilud, 300g
Jäänud on veel 8€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €9,33 par kg -
-
-