-
-
-€1 -
-
UusAGROMONTEKirsi tomatikaste AGROMONTE Puttanesca, 260g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
AGROMONTEKirsstomatite ja tšillipipra kaste AGROMONTE Arrabbiata, 260 g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
GRAN PAVESIKrõbe suupiste Sfoglie Lime e Pepe, 150g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €19,67 par kg -
-€0,55 -
-€0,60DON CARLOpuuviljamoosiga küpsised DON CARLO Crostatine Frutta, 200g
Jäänud on veel 4€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €14,50 par kg€3,50 EUR -
DR. HOUSESausad magnetilised salvrätikud puitpõranda hooldamiseks DR. HOUSE, 40 tk.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €0,07 par item -
Uus -
Uus -
-
LAGOAprikoosipirukas LAGO Crostata Albicocca, 350g
Jäänud on veel 3€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
Uus -
-
UusRIO MARESardiinid oliiviõlis RIO MARE Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €24,17 par kg -
ESTATHESuhkruta jäätee sidruni maitsega ESTATHE Limone, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
ESTATHESuhkruta jäätee virsiku maitsega ESTATHE Pesca, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
Uus -
VALSUGANA POLENTAKiirelt valmiv täistera polenta VALSUGANA POLENTA Integrale, 330g
Jäänud on veel 7€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,79 par kg -
UusVALSUGANA POLENTAKlassikaline kollane polenta VALSUGANA POLENTA Classica, 375g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €7,73 par kg -
Izpārdots -
-