-
-
-
-€2Izpārdots -
-€1,51LADY VENEZIADosaatoriga vedelseep Amalfi Cedro & Bergamotto, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIADosaatoriga Ambra & Fico vedelseep, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIARosa e Mora vedelseep dosaatoriga, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAVedelseep dosaatoriga Menta & Bergamotto, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAVedelseep dosaatoriga Iris & Talco, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€0,90TESORI d'ORIENTEKätekreem Japanese Rituals, 75 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €39,87 par l€3,89 EUR -
-€0,61TIGULLIORicotta ja pistaatsia pesto, 190g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €15,74 par kg€3,60 EUR -
IzpārdotsANTICA ERBORISTERIANiisutav šampoon ja palsam loodusliku riisipiima ekstraktiga, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
ANTICA ERBORISTERIALavendli šampoon normaalsetele juustele, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
-€0,90TESORI d'ORIENTEKätekreem Fior Di Loto, 75 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €39,87 par l€3,89 EUR -
-
-
-
-
TESORI D'APULIAItaalia suupiste seesamiseemnetega Taralli Sesamo, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItaalia pitsamaitseline suupiste Taralli Gusto Pizza, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItaalia suupiste rosmariiniga Taralli Rosmarino, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItaalia suupiste apteegitilli seemnetega Taralli Semi di Finocchio, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItaalia suupiste sibulaga Taralli Cipolla, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItaalia suupiste Taralli Gusto Classico, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -