-
BIO GUSTIAMOTomatiketšup ilma lisatud suhkruta BIO GUSTIAMO Classico, 350 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
-
-
-€0,90Izpārdots -
KNORRJuurviljade risoto KNORR Risotto Pescatora, 175 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €16,57 par kg -
-€0,40UusMOLINO ROSSETTOKuiv juuretis MOLINO ROSSETTO Lievito Madre Essiccato, 100 g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €29,00 par kg€3,30 EUR -
FIORENTINITrühvli maitselised kartulikrõpsud FIORENTINI, 65 g
Jäänud on veel 6€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €44,62 par kg -
ROSSANAKaramelli ja sidrunikreemi täidisega ROSSANA Limoni, 175g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €16,57 par kg -
BONELLEPehmed kommid BONELLE Toffee Pistachio, 150g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €19,33 par kg -
FIORENTINIMaisigaletid tumeda šokolaadi ja pistaatsiapähklitega, 77g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €37,66 par kg -
-
-€1,09BIOREPAIRKorgiga hambahari Junior Antibacterial, 1 tk.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena par€3,99 EUR -
CERA DI CUPRATaastav kätekreem Ricette di Miele, 75 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €38,67 par l -
-€0,90 -
-
-
IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAMarseille seep plekkide puhastamiseks Marsiglia Bucato, 250g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €11,60 par kg -
-
-
CHANTECLAIRPõrandapuhastusvahend Marsiglia e Limone, 750 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €3,87 par l -
CHANTECLAIRPõrandapuhastusvahend Muschio Bianco, 750 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €3,87 par l -
AVENILToitev käte- ja näoseep argaania ja E-vitamiiniga, 300 ml
€2,89 EUR€2,89 EURVienības cena €9,63 par l -
CAPUTOTäistera nisujahu Farina Di Grano Integrale, 1 kg
€2,89 EUR€2,89 EURVienības cena €2,89 par kg -
UusKNORRMilaano risoto safraniga KNORR Risotto Milanese, 175 g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €16,29 par kg