-
UusMOLINO ROSSETTOPitsa segu juuretisega MOLINO ROSSETTO Pizza, 750g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par kg -
LORIANAVäga õhuke piadina LORIANA La Piadina, 350g
Jäänud on veel 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,00 par kg -
ALGAKookosõli ökoloogilised seebid ALGA Sapone Ecologico, 400g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €7,00 par kg -
UusMATILDE VICENZIKihilised tainas kanoolid pistaatsikreemiga MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IzpārdotsPANEANGELIChantilly kreem PANEANGELI Crema Chantilly, 80 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €35,00 par kg -
-€0,40DORIASmilšu küpsised ilma lisatud suhkruta DORIA Bucaneve, 263 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,65 par kg€3,20 EUR -
PANEANGELIVaniljekreem PANEANGELI Crema Pasticcera, 160 g
Jäänud on veel 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €17,50 par kg -
Izpārdots -
LA DROGHERIAKuivatatud küüslauk veskiga Aglio Frantumato, 50 g
Jäänud on veel 9€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €56,00 par kg -
-€0,50FRATELLI CONTORNOSitsiilia artišoki baasil suupiste Carciofina, 200 g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg€3,30 EUR -
LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Portofino, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Sorrento, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIANiisutav kätekreem LADY VENEZIA Amalfi, 65 ml
Jäänud on veel 2€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
Izpārdots -
UusFONZIESMaisikrõpsud juustumaitsega FONZIES, 100 g
Jäänud on veel 5€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
-€0,50ANTIKALWC geel ANTIKAL Fresh, 750 ml
Jäänud on veel 10€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par l€3,30 EUR -
-
SVELTONõudepesuvahend SVELTO Menta e Bergamotto, 450 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €6,22 par l -
SAN CARLOKartulikrõpsud SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 150g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
IzpārdotsFRATELLI CONTORNOSitsiilia eelroog paprika baasil, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
Izpārdots -
BONOMELLIKummeli lahustuv tee mee ja apelsiniga, 16 tk.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,18 par item -
-