-
-
DAYGUMSuhkruvaba piparmündimaitseline närimiskumm DAYGUM Microtech
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
UusDAYGUMSuhkruvaba piparmündimaitseline närimiskumm DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
UusDAYGUMSuhkruvaba närimiskumm maasikamahlaga DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
MATILDE VICENZIKüpsised MATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
IzpārdotsLA MOLISANATomatikaste LA MOLISANA Passata Rustica, 690g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €3,77 par kg -
RUMMOTäistera makaronid RUMMO Mezzi Rigatoni Integrale N°51, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
-
UusRUMMOTäistera makaronid RUMMO Spaghetti Integrali N°3, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
Izpārdots -
Izpārdots -
IzpārdotsNOSTROMOSardellid oliiviõlis NOSTROMO Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €21,67 par kg -
BONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Mela e Mirtillo, 12 tk.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
UusBONOMELLIPuuviljatee BONOMELLI Ananas e Pesca, 12 tk.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
LADY VENEZIANäomask avokaado ekstraktidega LADY VENEZIA Avocuddle
Jäänud on veel 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €40,00 par l -
FELCE AZZURRAMandle seep BIO FELCE AZZURRA, 125g
Jäänud on veel 9€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
UusAGROMONTETomatipüree AGROMONTE Passata Datterino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
MATILDE VICENZIAmaretti küpsised MATILDE VICENZI, 175 g
Jäänud on veel 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
MATILDE VICENZIKüpsised kreemitäidisega MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Jäänud on veel 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
Uus -
-€0,60 -
IzpārdotsMARELLAMakaroni trühvlitega MARELLA Tagliolini Tartufo, 250 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par kg -
MUTTIKaste Datterino tomatitega MUTTI Datterino, 280g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €9,29 par kg -
IzpārdotsMATILDE VICENZIKüpsised tsitruseliste kreemiga GRISBI Dolce Vita Fresh Citrus, 112 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €23,21 par kg