WELL TRUSTED
-
-€0,70Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Karma, 250 ml
Only 3 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €10,40 per l€3,30 EUR -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with chocolate cream filling Grisbi Cioccolato, 135g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €19,26 per kg -
Vendor:DORIASand cookies Atene Biscotti, 500g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €5,20 per kg -
Vendor:MUTTITomato puree Passata Di Pomodoro, 700g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €3,71 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with chili pepper, 280g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €9,29 per kg -
Vendor:MUTTITomato concentrate Triplo Concentrato, 185g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with grilled vegetables, 280g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €9,29 per kg -
Vendor:SPERLARICaramel candies SPERLARI LavAzza, 150 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €17,33 per kg -
Vendor:MUTTIKetchup Classico Ketchup, 300g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €8,67 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAChili pepper with grinder Peperoncino Frantumato, 25g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €130,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with lemon flavor Grisbi Limone, 135g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €19,26 per kg -
Vendor:SONDAToilet bowl discs with applicator SONDA Limone, 36 ml
Only 9 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €69,44 per l -
NewVendor:AGROMONTECherry tomato sauce AGROMONTE Salsa Ciliegino, 330g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €7,58 per kg -
NewVendor:FIUGGINatural mineral water in glass FIUGGI, 1 L
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €2,50 per l -
-€1,10Vendor:DOVELiquid soap DOVE Caring, 500 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per l€3,60 EUR -
NewVendor:L'ISOLA D'OROSardines in olive oil L'ISOLA D'ORO Sardine Olive Oil, 120g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €20,83 per kg -
Sold outVendor:SPERLARIFruit-flavored jelly candies SPERLARI Frutti Rossi, 150g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
Vendor:COCA COLACarbonated non-alcoholic drink COCA COLA Classic, 330 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €7,58 per l -
-€1,10Vendor:DOVELiquid soap DOVE Nourishing Silk, 500 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per l€3,60 EUR -
Vendor:SPERLARIFruit-flavored jelly candies SPERLARI Duetto Frutta e Fiori, 150g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
Sold outVendor:CANNAMELAHot flavouring for meats CANNAMELA Carni Piccante, 90g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €27,78 per kg -
Sold outVendor:CANNAMELAFlavouring for white meats CANNAMELA Carni Bianchi, 90g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €27,78 per kg -
Sold outVendor:GECCHELEWheat sandwich bread with cereals GECCHELE, 310g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €8,06 per kg -
-€1,30Sold outVendor:LE CONSERVE DELLA NONNACherry jam LE CONSERVE DELLA NONNA, 330g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €7,58 per kg€3,80 EUR