WELL TRUSTED
-
Vendor:D'AMICOGreen olives with stone, 300g
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €8,30 per kg -
NewVendor:MUTTICherry tomato sauce MUTTI Salsa Pronta Ciliegini, 300g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
NewVendor:YOGAFruit and vegetable juice without added sugar YOGA Ace, 1 L
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €2,40 per l -
-€0,40Sold outVendor:BONOMISavoiardi tiramisu cookies BONOMI, 400g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €6,00 per kg€2,80 EUR -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Pasta Fresca e Gnocchi, 1 kg
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €2,40 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Bucatini N°6, 500g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €4,80 per kg -
Vendor:SPIC & SPANFloor detergent with black orchid scent, 1 L
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €2,40 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Antitartaro, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:TRE MARIEWaffles with dark Gianduja chocolate filling, 140g
Only 2 leftRegular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €17,14 per kg -
Vendor:BONELLESoft milk toffee candies Toffee Latte, 150g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Spaghetti Alla Chitarra N°104, 500g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €4,80 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Baking Soda, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Carbone Charcoal, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:MUTTITomato sauce Salsa Datterini, 300g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
Vendor:LA DROGHERIABlack pepper Pepe Nero, 45g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €53,33 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Plaque and Caries, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:TRE MARIEWaffles with chocolate cream and almond grains, 140g
Regular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €17,07 per kg -
Vendor:MUTTITomato pulp Polpa di Pomodoro, 2x210g
Regular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €5,69 per kg -
Vendor:LAGOBiscuits with apricot jam Crostatine Albicocca, 240g
Only 7 leftRegular price €2,39 EURSale price €2,39 EUR Regular priceUnit price €9,96 per kg -
NewVendor:PETTITomato pulp PETTI La completa Polpa Fine, 2x200g
Regular price €2,30 EURSale price €2,30 EUR Regular priceUnit price €5,75 per kg -
NewVendor:YOGAMultivitamin juice YOGA, 1 L
Regular price €2,30 EURSale price €2,30 EUR Regular priceUnit price €2,30 per l -
Vendor:ALPENLIEBESugar-Free caramel ALPENLIEBE Original, 49g
Only 8 leftRegular price €2,30 EURSale price €2,30 EUR Regular priceUnit price €46,94 per kg -
Sold outNewVendor:YOGAYOGA Ace fruit and vegetable juice, 1 L
Regular price €2,30 EURSale price €2,30 EUR Regular priceUnit price €2,30 per l -
NewVendor:YOGAPomegranate juice YOGA Melograno, 1 L
Regular price €2,30 EURSale price €2,30 EUR Regular priceUnit price €2,30 per l