WELL TRUSTED
-
Vendor:SPERLARICaramel candies with peppermint and licorice filling SPERLARI, 150 g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
Vendor:MORATOSandwich bread MORATO Spuntinelle, 400 g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €6,25 per kg -
Vendor:SANPELLEGRINONatural sparkling mineral water SANPELLEGRINO, 750 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €3,33 per l -
Vendor:BIELLEBIItalian snack Taralli Rosmarino BIELLEBI, 250g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €10,00 per kg -
Vendor:FIORE DI PUGLIAItalian snack whole grain Taralli Integrali FIORE DI PUGLIA, 250g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €10,00 per kg -
Vendor:ERIDANIAWhite sugar cubes ERIDANIA, 1 kg
Only 7 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €2,50 per kg -
Vendor:SACLASACLA Guacamole with Avocado, 212 g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €11,79 per kg -
Vendor:ANTICA RISERIA CAMPIVERDIArborio rice, 500g
Only 6 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Whitening, 400 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €6,25 per l -
Vendor:RUMMOPasta Mezzi Rigatoni N°51, 500g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Zita Tagliati N°36, 500g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Anelli Siciliani N°23, 500g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €5,00 per kg -
-€1,30Vendor:STAR TEACaffeine-free black tea, 25 pcs.
Only 4 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €0,10 per item€3,80 EUR -
-€1,10Sold outVendor:LAZZARONIGluten-free cookies with hazelnuts, 200g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg€3,60 EUR -
Sold outVendor:BONELLEJelly candies with fruit flavor Frutti Assortiti, 175g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €14,29 per kg -
Sold outVendor:SPERLARIJelly candies SPERLARI Duetto, 150g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
Vendor:AGROMONTESalsa Ciliegino Basilico tomato sauce, 330g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €7,58 per kg -
Sold outVendor:AGROMONTESalsa Di Datterino tomato sauce, 330g
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €7,58 per kg -
Vendor:SPUMA DI SCIAMPAGNAPerfumed talcum powder Talco Profumato, 200g
Only 10 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRAShower gel and shampoo, 400ml
Only 3 leftRegular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €10,00 per l -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap Menthol & Lime, 500 ml
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €4,98 per l -
Vendor:FELCE AZZURRALiquid soap Classic, 500 ml
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €4,98 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Charcoal Carbone, 400 ml
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €6,23 per l -
Vendor:PRORASOGel against cuts Gel Riparatore, 10 ml
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €249,00 per l