WELL TRUSTED
-
Vendor:MULINO BIANCOGrissini breadsticks Friabili Classici, 300g
Regular price €2,69 EURSale price €2,69 EUR Regular priceUnit price €8,97 per kg -
Vendor:DAYGUMSugar-free chewing gum with mint flavor DAYGUM Microtech
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €86,67 per kg -
NewVendor:DAYGUMSugar-free chewing gum with mint flavor DAYGUM Protex
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €86,67 per kg -
NewVendor:DAYGUMSugar-free chewing gum with strawberry juice DAYGUM Protex
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €86,67 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIMATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi Cookies, 200g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €13,00 per kg -
Sold outVendor:LA MOLISANATomato puree LA MOLISANA Passata Rustica, 690g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €3,77 per kg -
Vendor:RUMMOWhole wheat pasta RUMMO Mezzi Rigatoni Integrale N°51, 500g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €5,20 per kg -
Vendor:MUTTIKetchup MUTTI Datterini, 300g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €8,67 per kg -
NewVendor:RUMMOWhole wheat pasta RUMMO Spaghetti Integrali No. 3, 500g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €5,20 per kg -
Sold outVendor:MUTTIPizza sauce MUTTI Aromatica, 400g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €6,50 per kg -
Sold outVendor:GAROFALOGarofalo Mafalde Pasta No. 10-1, 500g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €5,20 per kg -
Sold outVendor:NOSTROMOSardines in Olive Oil NOSTROMO Sardine Olio di Oliva, 120g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €21,67 per kg -
Vendor:BONOMELLIFruit tea BONOMELLI Apple and Blueberry, 12 pcs.
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €0,22 per item -
NewVendor:BONOMELLIFruit tea BONOMELLI Pineapple and Peach, 12 pcs.
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €0,22 per item -
Vendor:LADY VENEZIAFace mask with avocado extracts LADY VENEZIA Avocuddle
Only 9 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €40,00 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAAlmond soap BIO FELCE AZZURRA, 125g
Only 9 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per kg -
NewVendor:AGROMONTETomato puree AGROMONTE Passata Datterino, 520g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €5,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIAmaretti cookies MATILDE VICENZI, 175 g
Only 2 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €14,86 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with cream filling MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Only 2 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per kg -
NewVendor:BONOMIAmaretti cookies BONOMI, 200 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €13,00 per kg -
-€0,60Vendor:DORIABiscuit cookies DORIA Bucaneve, 400 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €6,50 per kg€3,20 EUR -
Sold outVendor:MARELLAPasta with truffles MARELLA Tagliolini Tartufo, 250 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €10,40 per kg -
Vendor:MUTTISauce with Datterino tomatoes MUTTI Datterino, 280g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €9,29 per kg -
Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with citrus fruit cream GRISBI Dolce Vita Fresh Citrus, 112 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €23,21 per kg