-
-
IzpārdotsLAVAZZAKohvipadjad LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 tk.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,28 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 tk.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 tk.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IzpārdotsLAVAZZAIlma kofeiinita kohvikapslid LAVAZZA Dek Nespresso, 30 tk.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IzpārdotsBALOCCOTassikook vaarikamaitselise šokolaadikreemiga Pandoro Lampone, 800g
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €17,25 par kg -
Izpārdots -
-€2IzpārdotsBIO PRESTOUniversaalne pesupulber Total 5in1 Classico, 62MR
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €4,45 par kg€15,80 EUR -
-€2,20FARCHIONIOliiviõli Extra Virgin FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €13,60 par l€15,80 EUR -
VIVINO ★ 3.8CARPENE MALVOLTIVahuvein Prosecco Superiore DOCG 11%
Jäänud on veel 3€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €18,13 par l -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
UusDE CARLOMahe oliiviõli DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Jäänud on veel 3€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €27,00 par l -
PISTIŠokolaadi- ja sarapuupähklikreem PISTI, 600g
Jäänud on veel 3€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
PISTIMääritav kreem sarapuupähklitega PISTI, 600g
Jäänud on veel 10€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso, 30 tk.
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €0,45 par item -
-€4IzpārdotsPERUGINATumeda šokolaadi lihavõtte muna PERUGINA Le Specialita, 210g
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €64,29 par kg€17,50 EUR -
CAMEOKuum šokolaad CAMEO Ciobar Professional, 600g
Jäänud on veel 2€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
Izpārdots -
VIVINO ★ 4.0CANTINE DUE PALMEPunane vein Serre Susumaniello IGT 13,5%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.8CECCHIPunane vein Vino Nobile di Montepulciano DOCG 13,5%
Jäänud on veel 1€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.9Izpārdots -
VIVINO ★ 3.8MASCIARELLIPunane vein Montepulciano d'Abruzzo Doc 13,5%
Jäänud on veel 7€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l