-
UusFALCONEPehmed Itaalia amaretti küpsised sarapuupähklitega FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Jäänud on veel 3€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
IzpārdotsFALCONEPehmed kohvimaitselised küpsised FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
UusANGELO PARODIVähifilee oliiviõlis ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €31,20 par kg -
-€0,70UusMANTOVALooduslik õunaäädika aerosool MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,60 EUR -
UusCHANTECLAIRUniversaalne puhastusvahend CHANTECLAIR Muschio Bianco, 600 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €6,50 par l -
MULINO BIANCOTäistera sarvesaiad MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Jäänud on veel 1€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €16,25 par kg -
UusSAN BENEDETTOSoodavesi sifooniga SAN BENEDETTO Soda, 1500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €2,60 par l -
ZAINIRõske kakaopulber ZAINI Amaro, 120g
Jäänud on veel 10€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €32,50 par kg -
IzpārdotsKNORRKöögiviljaminestrone supp kaunviljadega KNORR Legumi, 545g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €7,16 par kg -
-
IzpārdotsMULINO BIANCOTartaletid õunatäidisega MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €13,54 par kg -
-
RIO MARETuunikala pesto basiiliku ja mändpähklitega RIO MARE, 130g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €30,00 par kg -
BIFFIJuustu-piprakaste Cacio e Pepe, 190g
Jäänud on veel 8€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €20,53 par kg -
AGROMONTEArtišoki bruschetta Bruschetta Carciofi, 100g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €39,00 par kg -
MISURATäisteraküpsised metsamarja- ja peeditäidisega, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
MISURATäistera küpsised kõrvitsa, porgandi ja apelsini täidisega, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
-
PASTA DEL CAPITANOSuuõõne sprei Fresco Spray, 15 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €260,00 par l -
-
-
-€0,50 -
-
-€1,90IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDuši- ja vannikreem Japanese Rituals, 500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena par€5,80 EUR