-
IzpārdotsCAFFÈ BORBONEKohvikapslid CAFFÈ BORBONE Miscela Decisa Espresso (150g), 30 tk.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Suerte Nespresso, 30 tk.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
-€2,30MASSERIA SAN NICOLAExtra neitsioliiviõli MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€14,80 EUR -
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.7VILLA RAIANOValge vein VILLA RAIANO Fiano di Avellino DOCG 13%
Jäänud on veel 1€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
VIVINO ★ 3.9RIVERAValge vein RIVERA Preludio N°1 Chardonnay 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.6CANTINA ZACCAGNINIValge vein Pecorino d'Abruzzo DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
Izpārdots -
-€1IzpārdotsGARDELLIKohviubade GARDELLI Cignobianco® Signature Blend, 250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €50,00 par kg€13,50 EUR -
-€6IzpārdotsPERLIERAromaatne kehasprei naistele PERLIER Muschio Bianco
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €62,50 par l€18,50 EUR -
IzpārdotsPELLINIJahvatatud kohv Espresso Superiore Tradizionale No. 42, 2x250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
VIVINO ★ 3.6Izpārdots -
VIVINO ★ 3.6BANFIPunane vein Chianti DOCG 13%
Jäänud on veel 8€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.8MASTRI VERNACOLIValge vein Cavit Gewürztraminer Trentino DOC 13,5%
Jäänud on veel 7€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.8IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIOValge vein Falanghina del Sannio DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIORoosa vein Ros'Aura Irpinia Rosato DOC 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9VILLA RAIANOValge vein Campania Greco IGT 13%
Jäänud on veel 5€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIRoosa vein Cerasuolo d'Abruzzo DOC 12,5%
Jäänud on veel 10€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9CANTINA ZACCAGNINIPunane vein Montepulciano d'Abruzzo DOC 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIValge vein Trebbiano d'Abruzzo DOC 12%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
IzpārdotsMARVISValgendav hambapasta Smokers Whitening Mint, 85 ml
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €147,06 par l -
CAFFÈ VERGNANOJahvatatud kohv Granaroma, 2 x 250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
-€5,30DE CECCOOliiviõli Extra Vergine Classico, 1 l
Jäänud on veel 6€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€17,80 EUR