-
-
IzpārdotsBALOCCOPistaatsia- ja sarapuupähklikook Pandoro Pistacchio & Nocciola, 800g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €15,63 par kg -
IzpārdotsBIOPOINTJuuksemask seerumiga kiireks toimeks BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €30,00 par l -
VIVINO ★ 3.6UusVILLA FOLINIVahuvein VILLA FOLINI Prosecco Millesimato Brut 11%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7UusSANTA MARIA LA PALMARoosa vahuvein SANTA MARIA LA PALMA Rosé Brut di Sardegna DOC 11,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7FONTANAFREDDAMagus vahuvein valge vein FONTANAFREDDA Asti Dolce DOCG 7%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.9UusSANTA MARGHERITAPinot Grigio SANTA MARGHERITA Valdadige DOC kuiv valge vein 12,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
DELIZIE DI CALABRIAVürtsikas õli DELIZIE CALABRIA, 250 ml
Jäänud on veel 1€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €48,00 par l -
KIMBOKohvikapslid KIMBO Espresso Napoli (220g), 40 tk.
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €0,30 par item -
IzpārdotsCAPUTOTäistera nisujahu Farina Di Grano Integrale, 5 kg
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €2,38 par kg -
IzpārdotsBALOCCOPistaatsia sarapuupähkli muffin Colomba Pistacchio & Nocciola, 750g
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €15,87 par kg -
TORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (180g), 30 tk.
Jäänud on veel 9€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
IzpārdotsTORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (210g), 30 tk.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
VIVINO ★ 3.9 -
IzpārdotsLAVAZZAKofeiinita kohvikapslid Espresso Dek (Nescafe, Dolce Gusto), 30 tk.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
Izpārdots -
KIMBOJahvatatud kohv Macinato Fresco, 2 x 250g
Jäänud on veel 7€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
Izpārdots -
KIMBOJahvatatud kohv Aroma Italiano, 2 x 250g
Jäänud on veel 2€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
CAPUTOPitsa nisujahu Pizzeria Farina Type 00, 5 kg
€11,60 EUR€11,60 EURVienības cena €2,32 par kg -
IzpārdotsSTREGARöstitud sarapu pähklid, kaetud tumeda šokolaadiga STREGA Croccantini, 300g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €38,33 par kg -
VIVINO ★ 3.9SANTA MARIA LA PALMAValge vein Aragosta Frizzante 11%
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €15,33 par l -
PELLINIJahvatatud kofeiinivaba kohv 100% Arabica Espresso, 250g
Jäänud on veel 3€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg -
PELLINIJahvatatud BIO kohv 100% Arabica Espresso, 250g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg