-
VIVINO ★ 4.1 -
VIVINO ★ 4.1IzpārdotsTORMARESCAKuiv roosa vein TORMARESCA Calafuria Rosato IGT Salento 12%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
VIVINO ★ 3.9UusBERSANOKuiv valge vein BERSANO Mirage Gavi del Comune di Gavi DOCG 12,5%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
IzpārdotsMELEGATTIKook pistatsiakreemiga MELEGATTI Pandoro Pistacchio, 750g
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par kg -
VIVINO ★ 4.1-€2IzpārdotsCALITROSusumaniello Puglia Ausilio CALITRO punane vein 14%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l€17,00 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9-€4,51CALITROPrimitivo di Manduria Dolce Naturale DOCG CALITRO punane vein 13,5%
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €29,98 par l€19,50 EUR -
IzpārdotsCLEMENTEExtra Vergine oliiviõli CLEMENTE Achille, 1 L
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €14,99 par l -
UusCAPUTONisujahu CAPUTO Nuvola Super, 5 kg
Jäänud on veel 9€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €2,98 par kg -
VIVINO ★ 4.0MOIOPunane vein Falerno del Massico 14,5%
Jäänud on veel 8€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l -
-€1,60FARCHIONIOliiviõli Extra Vergine Fruttato Intenso, 750 ml
Jäänud on veel 3€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l€16,50 EUR -
DASHPesu pesemiseks vahend DASH Classico, 40MR
Jäänud on veel 5€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €8,28 par l -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid Delizioso Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 tk.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid Passionale Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 tk.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item -
-€3IzpārdotsTESORI d'ORIENTEKinkekomplekt Hammam Tesori d'Oriente
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena par€17,80 EUR -
IzpārdotsPOCKET COFFEETume šokolaad Espresso kohvitäidisega, 400g
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €37,00 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKohvipadjakesed CAFFÈ VERGNANO Aromadicasa Espresso Cialde, 50 tk.
Jäänud on veel 6€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,30 par item -
-€2,70MONINIOliiviõli Extra Vergine Classico, 1 l
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €14,80 par l€17,50 EUR -
-
-
VIVINO ★ 3.7CANTINE FLORIOPunane vein Vecchioflorio Marsala Superiore Secco 18%
€14,60 EUR€14,60 EURVienības cena €19,47 par l -
-€3UusGARDELLIKofeiinivabad kohvioad GARDELLI Cumbres Colombia, 250g
Jäänud on veel 10€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€17,50 EUR -
-€3,50IzpārdotsGARDELLIKohviubade GARDELLI Roger Chilcon (Peru), 250g
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€18,00 EUR