-
-
Izpārdots -
SANT'ANNALooduslik mittegaasiga mineraalvesi SANT'ANNA Naturale, 1500 ml
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €0,99 par l -
-€0,50BONELLEPuuviljamaitselised tarretiskommid Frutti Assortiti, 150g
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €9,93 par kg€1,99 EUR -
-
-
ACQUA PANNALooduslik gaseerimata mineraalvesi, 1500 ml
€1,49 EUR€1,49 EURVienības cena €0,99 par l -
Uus -
UusAMOR DI PANESeesamiga grissinid AMOR DI PANE Sesamo, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
UusAMOR DI PANEKlassikalised grissinid AMOR DI PANE Classico, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
UusAMOR DI PANERosmariiniga grissinid AMOR DI PANE Rosmarino, 125g
€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €11,20 par kg -
SAN CARLOCrostini SAN CARLO Crostini Dorati Classici, 75 g
Jäänud on veel 5€1,40 EUR€1,40 EURVienības cena €18,67 par kg -
-
-
-
-
-€0,50IzpārdotsSACLARohelised oliivid viilutatud SACLA, 185g
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €7,03 par kg€1,80 EUR -
ITALKALISitsiilia jodeeritud kareda soola ITALKALI, 1 kg
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €1,30 par kg -
-
Izpārdots -
-€0,60Izpārdots -
-
-€0,40UusDELVERDERiivitud leib DELVERDE Grattugiato, 250g
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €4,00 par kg€1,60 EUR -
ACQUA PANNALooduslik gaseerimata mineraalvesi ACQUA PANNA Toscana, 500 ml
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €0,80 par l