-
PANEANGELIKergituspulber pehme vanilje aroomiga PANEANGELI, 48g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €39,58 par kg -
-€0,30IzpārdotsLA DROGHERIASibulahelbed Cipolla Fiocchi, 18g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €105,56 par kg€2,20 EUR -
-
UusROSSO GARGANOKooritud tomatid tomatimahlas ROSSO GARGANO Pelati di Puglia, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
-
-
-
SAN CARLOKartulikrõpsud SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 50g
Jäänud on veel 2€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €36,00 par kg -
VALFRUTTASuured konserveeritud oad VALFRUTTA Fagioli Corona, 370g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,86 par kg -
-€0,40CANNAMELABazilika lehed CANNAMELA Foglie di Basilico, 8g
Jäänud on veel 10€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €225,00 par kg€2,20 EUR -
MAGGIKott kana küpsetamiseks Vahemere maitsetaimedega MAGGI, 34g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €52,94 par kg -
-€0,80LADY VENEZIANäomask kookospähkli ekstraktidega LADY VENEZIA Cococutie
Jäänud on veel 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80LADY VENEZIANäomask mesiekstraktidega LADY VENEZIA Bee Happy
Jäänud on veel 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IzpārdotsLADY VENEZIANäomask kiviekstraktidega LADY VENEZIA Can We Kiwi
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IzpārdotsLADY VENEZIANäomask maasikaekstraktidega LADY VENEZIA Berrylicious
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,70IzpārdotsCANNAMELAJodeeritud soola ja tšilli pipra veski CANNAMELA, 48g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €37,50 par kg€2,50 EUR -
-€0,50IzpārdotsANTICA RISERIA CAMPIVERDIRiis ANTICA RISERIA CAMPIVERDI, 500g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €3,60 par kg€2,30 EUR -
BONOMIItaalia küpsised BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
-€1STAR TEASidrunimaitseline tee, 25 tk.
Jäänud on veel 6€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,07 par item€2,80 EUR -
FERRARELLELooduslikult gaseeritud mineraalvesi, 1500 ml
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €1,20 par l -
-€0,50IzpārdotsCANNAMELAHakitud küüslauk Aglio Macinato, 40g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €45,00 par kg€2,30 EUR -
IzpārdotsMUTTIKirsstomatid tomatimahlas Pomodorini Ciliegini, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
-
SOFFICENiisked salvrätikud SOFFICE Aloe Vera, 72 tk.
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,03 par item