-
UusPOMILIAKirsstomatid tomatimahlas POMILIA Pomodorini Mediterranei, 400g
€1,70 EUR€1,70 EURVienības cena €4,25 par kg -
UusSAN BENEDETTOVesi kollageeni, tsingi ja hüaluroonhappega SAN BENEDETTO Skin Care, 220 ml
€1,65 EUR€1,65 EURVienības cena €7,50 par l -
-€0,39SCOTTIKiirpraadimiseks mõeldud Basmati riis SCOTTI, 200g
€1,60 EUR€1,60 EURVienības cena €8,00 par kg€1,99 EUR -
-€0,60Uus -
-
-
-€0,30 -
-
-
-
-
Uus -
LAGOVahvlid sarapuupähkli kreemiga LAGO Nocciola, 125g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €12,00 par kg -
-
-€1,10IzpārdotsMATILDE VICENZIKüpsised kookospähkli kreemitäidisega GRISBI Cocco, 135g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €11,11 par kg€2,60 EUR -
Izpārdots -
ESTATHESidruni tee kontsentraat ESTATHE Limone, 250 ml
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €6,00 par l -
Izpārdots -
-
YOGASitsiilia apelsinimahl YOGA 100% Arancia di Sicilia, 200 ml
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €7,50 par l -
-€0,80IzpārdotsDE CECCOKõva nisu munapasta DE CECCO Fettuccine N°103, 250g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €6,00 par kg€2,30 EUR -
POMILIAKooritud tomatid tomatimahlaga POMILIA Pomodori Pelati, 400g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €3,75 par kg -
DORIALiivaküpsised kakaokreemi täidisega DORIA Doricrem Cacao, 150 g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
VIGORSOLSuhkruta närimiskumm VIGORSOL Original, 13,2 g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €113,64 par kg