-
IzpārdotsD'AMICOPraetud puravikud D'AMICO Fughi Porcini Trifolati, 780g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €26,92 par kg -
-€3IzpārdotsBIALETTIMokas kohvimasin BIALETTI Moka Rainbow, 3 tassi.
No €21,00 EURNo €21,00 EURVienības cena par€24,00 EUR -
VIVINO ★ 3.9ELENA WALCHSarkanvīns ELENA WALCH Merlot Alto Adige DOC 13%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 3.8DONNAFUGATAValge vein DONNAFUGATA La Fuga Chardonnay 13%
Jäänud on veel 8€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 4.1TRAMIN KELLEREIValge vein TRAMIN KELLEREI Pepi Sauvignon 13.5%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
IzpārdotsLAVAZZAJahvatatud kohv Crema e Gusto Classico, 3 x 250g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par kg -
Izpārdots -
-
-€4,01IzpārdotsMADÒ PASTICCERIAPistaatsia määritav kreem Pistacchiello Crema Spalmabile, 1 kg
€19,99 EUR€19,99 EURVienības cena €19,99 par kg€24,00 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid Crema e Gusto Forte LAVAZZA A Modo Mio, 54 tk.
€19,80 EUR€19,80 EURVienības cena €0,37 par item -
Izpārdots -
-
VIVINO ★ 4.0IzpārdotsMASSERIA FRATTASIPunane vein Caudium Aglianico 13%
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
VIVINO ★ 4.0TOMMASIPunane vein Ripasso Valpolicella Classico Superiore DOC 13,5%
Jäänud on veel 3€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
-€2,10CARAPELLIFiltreerimata ekstra neitsioliiviõli 100% Italiano, 1 L
Jäänud on veel 9€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l€21,60 EUR -
FARCHIONINaturaalne ekstra neitsioliiviõli Extra Vergine IlCasolare Grezzo, 1 l
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l -
-€3IzpārdotsPERUGINAPiimašokolaadi lihavõttepühade muna BACI Latte, 265g
€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €71,70 par kg€22,00 EUR -
-€9,50DASHUniversaalne pesupulber DASH, 86MR
Jäänud on veel 10€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €4,42 par kg€28,50 EUR -
SVELTOTabletid nõudepesuks SVELTO Citrus All in 1 Eco, 90MR
Jäänud on veel 1€18,99 EUR€18,99 EURVienības cena €0,21 par item -
Izpārdots -
-€4IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAPesupulber Marsiglia, 92MR
€18,80 EUR€18,80 EURVienības cena €4,54 par kg€22,80 EUR -
-€1IzpārdotsDASHPesu pesemiseks vahend DASH Classico, 60MR
€18,50 EUR€18,50 EURVienības cena €6,85 par l€19,50 EUR -
VIVINO ★ 4.0SALVATORE MARTUSCIELLOPunane vahuvein OTTO UVE Gragnano 11%
€18,50 EUR€18,50 EURVienības cena €24,67 par l