-
VIVINO ★ 4.5SAN MARZANOSarkanvīns SAN MARZANO 60 Sessantanni Primitivo di Manduria 14,5%
€29,00 EUR€29,00 EURVienības cena €38,67 par l -
IzpārdotsI MORIColomba Artigianale al Pistacchio Siciliano I MORI, 900g
€28,00 EUR€28,00 EURVienības cena €31,11 par kg -
VIVINO ★ 3.9BERLUCCHIVahuvein BERLUCCHI Cuvée Imperiale Saten 12,5%
€28,00 EUR€28,00 EURVienības cena €37,33 par l -
VIVINO ★ 3.9UusBERLUCCHIVahuvein BERLUCCHI Cuvée Imperiale Franciacorta Dosaggio Zero 12,5%
€28,00 EUR€28,00 EURVienības cena €37,33 par l -
VIVINO ★ 4.4-€10CALITROPrimitivo di Manduria DOP Riserva CALITRO punane vein 14,5%
€28,00 EUR€28,00 EURVienības cena €37,33 par l€38,00 EUR -
IzpārdotsCAFFÈ VERGNANOKohvioad kofeiinivaba CAFFÈ VERGNANO Espresso Decaffeinato, 1 kg
€28,00 EUR€28,00 EURVienības cena €28,00 par kg -
-
VIVINO ★ 4.2TORMARESCAKuiv valge vein TORMARESCA Pietrabianca Chardonnay 12,5%
€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena €36,00 par l -
MARVISHambapasta kingikomplekt MARVIS Black Box, 7x25 ml
Jäänud on veel 3€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena par -
IzpārdotsI MORITassikook Panettone Pistacchio Siciliani, 900g
€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena €30,00 par kg -
DASHPesukapslid valge pesu jaoks All in 1 Professional, 60MR
Jäänud on veel 3€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena €0,45 par item -
-€4,99TESORI d'ORIENTEKangapehmendaja komplekt, 8 tk.
€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena €4,44 par l€31,99 EUR -
UusFLOÏDPärastajamisjärgne losjoon FLOÏD The Genuine, 400 ml
€26,00 EUR€26,00 EURVienības cena €65,00 par l -
VIVINO ★ 4.0PICCINIPunane vein PICCINI Brunello di Montalcino DOCG 13.5%
€26,00 EUR€26,00 EURVienības cena €34,67 par l -
-
Izpārdots -
LAVAZZAKohvioad Crema e Gusto Espresso, 1 kg
Jäänud on veel 6€26,00 EUR€26,00 EURVienības cena €26,00 par kg -
TORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (210g), 30 tk.
Jäänud on veel 8€25,00 EUR€25,00 EURVienības cena €0,25 par item -
UusTORALDOKohvikapslid TORALDO Forte & Cremoso (600g), 100 tk.
€25,00 EUR€25,00 EURVienības cena €0,25 par item -
IzpārdotsUusKIMBOKohvioad KIMBO Espresso Barista Intenso, 1 kg
€25,00 EUR€25,00 EURVienības cena €25,00 par kg -
VIVINO ★ 4.2CANTINA DIOMEDEPunane vein CANTINA DIOMEDE Topicello Nero di Troia 15%
€25,00 EUR€25,00 EURVienības cena €33,33 par l -
Izpārdots -
Izpārdots -
UusPELLINIKohvioad PELLINI No. 9 Cremoso Espresso Bar, 1 KG
€24,00 EUR€24,00 EURVienības cena €24,00 par kg