-
CITRESKüüslauk „Sitsiilia maitsega” CITRES Aglio Siciliana, 290g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €14,83 par kg -
UusANTICHI PODERIMakaronid kalmaari tindiga ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Jäänud on veel 9€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
UusANTICHI PODERIMakaronid küüslaugu ja basiilikuga ANTICHI PODERI Linguine, 250g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
Uus -
-€0,50IzpārdotsZAINIŠokolaaditükid ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €26,88 par kg€4,80 EUR -
IzpārdotsCOLUSSIKüpsised karamelliseeritud mandlite ja meega COLUSSI Tondorle, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
IzpārdotsCOLUSSIŠokolaaditükkidega küpsised COLUSSI CioccoRe, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
MISURAKaera-, riisi- ja nisuhelbed ilma lisatud suhkruta, 350g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €12,29 par kg -
CHANTECLAIRPlekieemaldaja kraedele ja kätistele, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l -
-€0,69OMINO BIANCOPlekkide puhastussprei kanga eeltöötluseks Marseille'i seebiga, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l€4,99 EUR -
Izpārdots -
-
-€0,51UusMULINO BIANCOKüpsised sarapuupähkli- ja kakaokreemiga MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
-€0,61IzpārdotsURBANI TARTUFITrühvli BBQ-kaste URBANI TARTUFI, 90g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €30,69 par kg€4,60 EUR -
-€0,51UusAGRISICILIAKirsimoos AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €11,74 par kg€4,50 EUR -
-€0,61UusPARODONTAXHambapasta PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €53,20 par l€4,60 EUR -
IzpārdotsBIOREPAIRLaste hambapasta virsiku maitsega BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
-
PAN DI STELLEBiskviidi suupiste värske piimakreemiga PAN DI STELLE Merende, 280 g
Jäänud on veel 6€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
-€0,51D'AMICOKapparid varrastega Sitsiilia maitses D'AMICO, 290g
Jäänud on veel 8€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €13,76 par kg€4,50 EUR -
-€0,61LA PALMAKaperid varrega LA PALMA Saporiti, 370 g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €10,78 par kg€4,60 EUR -
-€1,91MARE APERTOTuunikafilee oliiviõlis Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150 g
Jäänud on veel 6€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg€5,90 EUR -
PONTIBalzamiäädika kreemjas orgaaniline glasuur PONTI Modena IGP, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
-€0,81CRASTANKaputsiin CRASTAN Cappuccino Solubile, 250 g
Jäänud on veel 1€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg€4,80 EUR