-
Uus -
UusMIELIZIAMahe tsitrusviljamoos MIELIZIA Agrumi, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
-
-€1,10AGRISICILIASitsiilia pirni moos AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Jäänud on veel 6€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
MARUZZELLATuunikala oliiviõlis MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 3 x 90g
Jäänud on veel 9€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
UusAGRISICILIASitsiilia maasika moos AGRISICILIA Extra Fragola di Sicilia, 340g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €13,24 par kg -
MIELIZIAViiigimarja ja sidruni moos MIELIZIA Fichi e Limoni, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
RHUTTENKätepuhastusvahend sidruni lõhnaga RHUTTEN Taken, 1 kg
Jäänud on veel 9€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €4,50 par kg -
-€1IzpārdotsSANPELLEGRINOAlkoholivaba gaseeritud jook SANPELLEGRINO Cocktail, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
-€1IzpārdotsSANPELLEGRINOAlkoholivaba gaseeritud jook SANPELLEGRINO Limonata, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
SMAPIUSidrunhappe puhastusvahend SMAPIU Acido Citrico, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
IzpārdotsLINDTPiimašokolaad ilma lisatud suhkruta LINDT Latte, 100g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par kg -
-€1,30ZAINIValge šokolaad ZAINI Emilia Bianco, 200g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg€5,80 EUR -
PANEANGELIVaniljekoogi küpsetamise segu PANEANGELI Torta Vaniglia, 410 g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €10,98 par kg -
CHANTECLAIRPlekkide eemaldaja CHANTECLAIR Scioglimacchia, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
-
-€3IzpārdotsCOMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 7 Iris e Patchouli, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l€7,50 EUR -
IzpārdotsAGRISICILIAPistaatsia ja kakao määritav kreem AGRISICILIA PistiChoc, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
IzpārdotsAGRISICILIAMandariinimarmelaad Tardivo di Ciaculli, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
QUASARPihustusvahend puitpindade ja mööbli puhastamiseks ja poleerimiseks, 580 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €7,76 par l -
SWEET HOME COLLECTIONAromaatsed pulgad Mojito, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l -
Uus -
MARUZZELLALooduslik tuunikala, 3x100g
Jäänud on veel 10€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €15,00 par kg -
Izpārdots