-
-€0,90COCCOLINOPesupehmendaja COCCOLINO Delicate & Soft, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€0,90COCCOLINOPesupehmendaja COCCOLINO Aria Di Primavera, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€0,90COCCOLINOKangapehmendaja COCCOLINO Fiori Di Tiare, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€2UusFELCE AZZURRAKontsentreeritud pesupehmendaja FELCE AZZURRA Classico, 92MR
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €2,99 par l€7,50 EUR -
Uus -
UusCOCA COLAKarbonaadiga alkoholivaba jook COCA COLA Classic, 6 x 150 ml
Jäänud on veel 5€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,11 par l -
UusBELLA CONTADINAOliivide assortii BELLA CONTADINA Fantasia di Olive, 1062g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €5,18 par kg -
UusMANTOVAAerosoolõli sidruni maitsega MANTOVA Condimento al Limone, 200 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par l -
UusDANTESidrunimaitseline oliiviõli OLIO DANTE Limone, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
UusNUTELLAKüpsised täidetud sarapuupähkli- ja kakaovõiega NUTELLA, 304g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €18,09 par kg -
UusDANTEChili ja küüslauguga oliiviõli OLIO DANTE, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
UusDANTETrühvli maitsega oliiviõli OLIO DANTE Tartufo, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IzpārdotsSIMMENTHALVeiseliha köögiviljageelis SIMMENTHAL, 2x140g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €19,64 par kg -
UusDASHVedel plekkide eemaldaja valgetele kangastele DASH Diamond Bright, 800 ml
Jäänud on veel 6€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,88 par l -
UusTRONKYKrõbedad vahvlid sarapuupähkli kreemitäidisega TRONKY, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €61,11 par kg -
URBANI TARTUFIMakaronid trühvlitega URBANI TARTUFI Stringozzi Tartufi, 250g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par kg -
BOSCHETTIPuuviljasinep BOSCHETTI Mostarda di Mele Cotogne, 350g
Jäänud on veel 3€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,71 par kg -
UusAMBI PURRiide- ja mööblivärskendaja AMBI PUR Portofino, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
AMBI PURRiide- ja mööblivärskendaja AMBI PUR Risveglio di Primavera, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
-€3,10IzpārdotsLINDTPiimašokolaadi lihavõttejänes LINDT Latte, 100g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par kg€8,60 EUR -
DANTEBasiilikulõhnaline oliiviõli OLIO DANTE, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IzpārdotsLE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
SMACInduktsioonpliit ja loodusliku kivi pinna puhastusvahend SMAC, 500 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €9,17 par l -
IzpārdotsFATINAApelsinifilee, kaetud eriti tumeda šokolaadiga FATINA, 150g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €36,67 par kg