-
-€1BOROTALCORoll on dezodorandid Original, 50 ml
€5,40 EUR€5,40 EURVienības cena €108,00 par l€6,40 EUR -
Izpārdots -
-€1,51UusMANTOVAExtra neitsioliiviõli tšillipipraga MANTOVA Condimento Peperoncino, 200 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €24,95 par l€6,50 EUR -
-€1,81SPERLARIPuuviljasinep SPERLARI Mostarda di Frutta, 380g
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg€6,80 EUR -
-€0,61TASSONIGaasiga karastusjook TASSONI Cedrata, 4 x 180 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €6,93 par l€5,60 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
-€0,91GALLOItaalia riis Carnaroli, 1 kg
Jäänud on veel 1€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €4,99 par kg€5,90 EUR -
-€1,81 -
-€1,51IzpārdotsCOCCOLINOKangapehmendaja Wild Campanula & Bergamot, 76MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €2,85 par l€6,50 EUR -
CHANTECLAIRVillane ja kašmiir pesupesemisvahend Argan Oil, 18MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €5,54 par l -
IzpārdotsPRORASORaseerimiseelne kreem White Pre-Shave, 100 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €49,90 par l -
PAN DI STELLESarapuupähklikreem Mulino Bianco, 380g
Jäänud on veel 9€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg -
UusMULINO BIANCORiisijahuküpsised MULINO BIANCO Campagnole, 700g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €7,07 par kg -
UusANTICHI PODERIMakaronid ANTICHI PODERI Semola Busiate, 500g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €9,90 par kg -
IzpārdotsPERUGINAŠokolaadikommide valik PERUGINA Cioccomania, 180g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €27,50 par kg -
PISTIMääritav pistaatsiapasta PISTI Pistacchio 45%, 90g
Jäänud on veel 6€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €55,00 par kg -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
UusINFASILNeutraalne eriti õrn deodorant INFASIL Neutro Extra Delicato, 150 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
UusMULINO BIANCOLiivaküpsised soolase võiga ja meega MULINO BIANCO Alveari, 600g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,17 par kg -
BIO GUSTIAMORohelised oliivid kivi sees BIO GUSTIAMO Bella di Cerignola, 550g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,91 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKohvikapslid LAVAZZA Crema e Gusto Forte Nespresso, 10 tk.
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €0,49 par item