-
-
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsPRODUTTORI VINI MANDURIAPunane vein 1932 Primitivo Salento IGT 13,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
IzpārdotsBANFIValge vein Fumaio Toscana Sauvignon Blanc & Chardonnay 12,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5Izpārdots -
VIVINO ★ 3.8-€2IzpārdotsVIGNA MADREPunane vein Kriya Montepulciano d'Abruzzo 12,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l€11,50 EUR -
VIVINO 3.7VIGNA MADREValge vein Kriya Passerina Terre di Chieti IGP 13%
Jäänud on veel 1€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.9VIGNA MADREValge vein Kriya Pecorino Terre di Chieti KGT Abruzzo 12,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5RIUNITEPunane vahuvein Senzatempo Lambrusco Emilia N.V. 11%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.7IzpārdotsVILLA CARRISIPunane vein Tenute Al Bano Carrisi Susumaniello IGP 14%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.7MAXIMILIAN IVahuvein Rose Extra Dry 11,5%
Jäänud on veel 5€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
-
PERUGINAKohvimaitselised tumeda šokolaadi kommid, 200g
Jäänud on veel 6€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINATume šokolaadikommid Baci Fondente 70%, 200g
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
-
Izpārdots -
PERUGINAPiimašokolaadikommid, 200g
Jäänud on veel 1€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAErinevad šokolaadikommid, 200g
Jäänud on veel 2€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsCARBONEPunased datterino tomatid CARBONE Datterino Rosso, 950g
€9,45 EUR€9,45 EURVienības cena €9,95 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromaatsed pulgad White Musk, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
-
-
-€1