-
KINDERHommikusuupiste lastele Colazione Piu', 300g
Jäänud on veel 9€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
-€0,60IzpārdotsKINDERBiskviidi suupiste KINDER Fiesta l'Originale, 360 g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €13,61 par kg€5,50 EUR -
IzpārdotsKINDERBiskviidi suupiste aprikoosimoosiga KINDER Brioss, 280 g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
IzpārdotsUusKINDERTäisterahommikusnäkk KINDER Colazione Più Integrale, 290g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,17 par kg
