WELL TRUSTED
-
NewVendor:BERNIItalian vegetable mix for rice BERNI Condiriso L'originale, 600g
Only 4 leftRegular price €6,80 EURSale price €6,80 EUR Regular priceUnit price €11,33 per kg -
NewVendor:MUTTICherry tomato sauce MUTTI Salsa Pronta Ciliegini, 300g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
NewVendor:PARMALATClassic cooking cream CHEF Panna, 200 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €11,00 per l -
-€1,10Vendor:GRANDIGRANDI Carnaroli Rice, 1 KG
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €3,80 per kg€4,90 EUR -
Vendor:MONINIMONINI GranFruttato Olive Oil 100% Italiano, 500 ml
Only 6 leftRegular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €22,00 per l -
Vendor:MONINIMONINI GranFruttato Olive Oil 100% Italiano, 1000 ml
Regular price €17,80 EURSale price €17,80 EUR Regular priceUnit price €17,80 per l -
-€1,10Vendor:AGRISICILIASicilian Pear Jam AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Only 6 leftRegular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per kg€5,60 EUR -
NewVendor:MONINIMONINI lemon-flavored olive oil, 250 ml
Regular price €6,50 EURSale price €6,50 EUR Regular priceUnit price €26,00 per l -
NewVendor:RUMMORUMMO Tripoline Pasta N°81, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
-€0,61Sold outVendor:URBANI TARTUFITruffle BBQ sauce URBANI TARTUFI, 90g
Regular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €30,69 per kg€4,60 EUR -
-€2,30NewVendor:CLEMENTECLEMENTE 100% Italian Olive Oil, 1 L
Only 3 leftRegular price €15,50 EURSale price €15,50 EUR Regular priceUnit price €15,50 per l€17,80 EUR -
-€1,30Vendor:MONINIMONINI GranFruttato Olive Oil 100% Italiano, 750 ml
Only 1 leftRegular price €15,50 EURSale price €15,50 EUR Regular priceUnit price €20,67 per l€16,80 EUR -
-€2,30NewVendor:MASSERIA SAN NICOLACold-pressed olive oil MASSERIA SAN NICOLA 100% Italian, 1 L
Regular price €15,50 EURSale price €15,50 EUR Regular priceUnit price €15,50 per l€17,80 EUR -
NewVendor:RUMMORUMMO Mezzi Paccheri Rigati Pasta No. 152, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
NewVendor:LA MASSERIAOlive oil LA MASSERIA Olio di Oliva, 1 L
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €2,83 per l -
NewVendor:D'AMICOTruffle Sauce D'AMICO Salsa Tartufata, 130g
Only 8 leftRegular price €3,60 EURSale price €3,60 EUR Regular priceUnit price €27,69 per kg -
NewVendor:ANGELO PARODIMackerel fillets in olive oil ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €31,20 per kg -
-€1,51NewVendor:MANTOVAExtra virgin olive oil with chili pepper flavor MANTOVA Condimento Peperoncino, 200 ml
Regular price €4,99 EURSale price €4,99 EUR Regular priceUnit price €24,95 per l€6,50 EUR -
NewVendor:MANTOVAExtra virgin olive oil with black truffle flavor MANTOVA Condimento al Tartufo, 200 ml
Regular price €6,50 EURSale price €6,50 EUR Regular priceUnit price €32,50 per l -
NewVendor:MANTOVAAerosol oil with lemon flavor MANTOVA Condimento al Limone, 200 ml
Regular price €5,50 EURSale price €5,50 EUR Regular priceUnit price €27,50 per l -
NewVendor:DANTEOlive oil with lemon flavor OLIO DANTE Limone, 250 ml
Regular price €5,50 EURSale price €5,50 EUR Regular priceUnit price €22,00 per l -
-€0,61NewVendor:FRATELLI CONTORNOCherry tomato sauce FRATELLI CONTORNO, 300g
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €6,63 per kg€2,60 EUR -
-€0,61NewVendor:FRATELLI CONTORNODatterino tomato sauce FRATELLI CONTORNO, 300g
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €6,63 per kg€2,60 EUR -
Vendor:SAN CARLOPotato chips SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 50g
Only 2 leftRegular price €1,80 EURSale price €1,80 EUR Regular priceUnit price €36,00 per kg