WELL TRUSTED
-
-€0,61Vendor:CAPUTOClassic all-purpose flour CAPUTO Doppio Zero, 1 kg
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €1,99 per kg€2,60 EUR -
Sold outVendor:PASTA DEL CAPITANOKids toothpaste Strawberry Baby 3+, 75 ml
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €26,53 per l -
Vendor:KNORRZupa Soup Anellini, 82g
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €24,27 per kg -
Vendor:LA DROGHERIALauru lapas Laurel Leaves, 18g
Only 5 leftRegular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €110,56 per kg -
Sold outVendor:LA DROGHERIARosemary Rosmarino Foglie, 15g
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €132,67 per kg -
Vendor:LA DROGHERIASweet paprika Paprika Dolce, 35g
Only 10 leftRegular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €56,86 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAGround turmeric Curcuma Macinata, 40g
Only 10 leftRegular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €49,75 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRDishwashing liquid Lemon & Basil, 500 ml
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price per -
-€0,65Vendor:FLOÏDFLOÏD Vetyver Splash Shower Gel, 100 ml
Regular price €1,95 EURSale price €1,95 EUR Regular priceUnit price €19,50 per l€2,60 EUR -
NewVendor:SAN BENEDETTOFruit drink with plum juice SAN BENEDETTO Prugna, 750 ml
Only 3 leftRegular price €1,95 EURSale price €1,95 EUR Regular priceUnit price €2,60 per l -
Sold outNewVendor:SAN BENEDETTOFruit drink with guava juice SAN BENEDETTO, 750 ml
Regular price €1,95 EURSale price €1,95 EUR Regular priceUnit price €2,60 per l -
-€0,25Sold outVendor:POMILIAClassic tomato puree POMILIA Passata di Pomodoro, 690g
Regular price €1,95 EURSale price €1,95 EUR Regular priceUnit price €2,83 per kg€2,20 EUR -
Vendor:EASYColor and dirt-catching laundry sheets EASY Antibacterial, 16 pcs.
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €0,12 per item -
Sold outVendor:MUTTITomato concentrate Doppio Concentrato, 140g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €13,57 per kg -
-€0,30Vendor:SCOTTIQuick-cooking whole grain Venere rice SCOTTI, 200g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €9,50 per kg€2,20 EUR -
Sold outVendor:GUTTIAU SNACKSardinian snack with rosemary flavor GUTTIAU SNACK Rosmarino, 70g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €27,14 per kg -
NewVendor:GUTTIAU SNACKSardinian snack with Pecorino flavor GUTTIAU SNACK Pecorino, 70g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €27,14 per kg -
Sold outVendor:SAILACaramel candies with licorice flavor SAILA Morsi di Liquirizia, 100g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €19,00 per kg -
-€0,40Vendor:LADY VENEZIALip balm LADY VENEZIA Cococutie
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €29,23 per l€2,30 EUR -
Vendor:VALFRUTTACanned green peas VALFRUTTA Piselli Piccolissimi, 370g
Only 4 leftRegular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €5,14 per kg -
NewVendor:PANEANGELIDehydrated yeast PANEANGELI, 30 g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €63,33 per kg -
-€0,30Vendor:COLUSSICOLUSSI Zuppalatte biscuit cookies, 250g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €7,60 per kg€2,20 EUR -
Sold outVendor:MUTTITomato pulp Polpa Datterini, 300g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €6,33 per kg -
Vendor:ASOLO DOLCERolls with lemon cream, 110g
Regular price €1,90 EURSale price €1,90 EUR Regular priceUnit price €17,27 per kg