WELL TRUSTED
-
VIVINO ★ 4.1Vendor:TOMMASIWhite wine Le Fornaci Lugana DOC 12.5%
Regular price €15,50 EURSale price €15,50 EUR Regular priceUnit price €20,67 per l -
VIVINO ★ 4.1Sold outVendor:TORMARESCADry rosé wine TORMARESCA Calafuria Rosato IGT Salento 12%
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per l -
VIVINO ★ 3.9NewVendor:BERSANODry white wine BERSANO Mirage Gavi del Comune di Gavi DOCG 12.5%
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per l -
Sold outVendor:MELEGATTIPandoro with pistachio cream MELEGATTI Pandoro Pistacchio, 750g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
VIVINO ★ 4.1-€2Sold outVendor:CALITROSusumaniello Puglia Ausilio CALITRO red wine 14%
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per l€17,00 EUR -
Sold outVendor:GARDELLISpecialty coffee beans GARDELLI San Pablo, 250 g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €60,00 per kg -
Sold outVendor:GARDELLISpecialty coffee beans GARDELLI Gikomero, 250 g
Regular price €15,00 EURSale price €15,00 EUR Regular priceUnit price €60,00 per kg -
VIVINO ★ 3.9-€4,51Vendor:CALITROPrimitivo di Manduria Dolce Naturale DOCG CALITRO red wine 13.5%
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €29,98 per l€19,50 EUR -
Sold outVendor:CLEMENTEExtra Virgin Olive Oil CLEMENTE Achille, 1 L
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €14,99 per l -
NewVendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Nuvola Super, 5 kg
Only 9 leftRegular price €14,90 EURSale price €14,90 EUR Regular priceUnit price €2,98 per kg -
VIVINO ★ 4.0Vendor:MOIORed wine Falerno del Massico 14.5%
Only 8 leftRegular price €14,90 EURSale price €14,90 EUR Regular priceUnit price €19,87 per l -
-€1,60Vendor:FARCHIONIOlive oil Extra Vergine Fruttato Intenso, 750 ml
Only 3 leftRegular price €14,90 EURSale price €14,90 EUR Regular priceUnit price €19,87 per l€16,50 EUR -
Vendor:DASHWashing detergent DASH Classico, 40WL
Only 5 leftRegular price €14,90 EURSale price €14,90 EUR Regular priceUnit price €8,28 per l -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules Delicious Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 pcs.
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €0,41 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules Passionale Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 pcs.
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €0,41 per item -
-€3Sold outVendor:TESORI d'ORIENTEHammam gift set Tesori d'Oriente
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price per€17,80 EUR -
Sold outVendor:POCKET COFFEEDark chocolate with Espresso coffee filling, 400g
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €37,00 per kg -
Vendor:CAFFÈ VERGNANOCAFFÈ VERGNANO Aromadicasa Espresso coffee pods, 50 pcs.
Only 6 leftRegular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €0,30 per item -
-€2,70Vendor:MONINIOlive oil Extra Vergine Classico, 1 L
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €14,80 per l€17,50 EUR -
Vendor:KIMBOCoffee pads Espresso Napoli Cialde, 50 pcs.
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price €0,30 per item -
Vendor:SWIFFERFloor sweeper with wipes Dry Kit
Regular price €14,80 EURSale price €14,80 EUR Regular priceUnit price per -
VIVINO ★ 3.7Vendor:CANTINE FLORIORed wine Vecchioflorio Marsala Superiore Secco 18%
Regular price €14,60 EURSale price €14,60 EUR Regular priceUnit price €19,47 per l -
-€3NewVendor:GARDELLIDecaffeinated coffee beans GARDELLI Cumbres Colombia, 250g
Only 10 leftRegular price €14,50 EURSale price €14,50 EUR Regular priceUnit price €58,00 per kg€17,50 EUR -
-€3,50Sold outVendor:GARDELLICoffee Beans GARDELLI Roger Chilcon (Peru), 250g
Regular price €14,50 EURSale price €14,50 EUR Regular priceUnit price €58,00 per kg€18,00 EUR