WELL TRUSTED
-
Vendor:BIO GUSTIAMOTomato ketchup without added sugar BIO GUSTIAMO Classico, 350 g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €8,29 per kg -
Vendor:ESTATHETea with peach flavor, 1500 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €1,93 per l -
Vendor:ESTATHETea with lemon flavor, 1500 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €1,93 per l -
-€0,90Sold outVendor:ZUEGGBlackberry jam ZUEGG More, 320 g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €9,06 per kg€3,80 EUR -
Vendor:KNORRSeafood risotto KNORR Risotto Pescatora, 175 g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €16,57 per kg -
-€0,40NewVendor:MOLINO ROSSETTODry sourdough MOLINO ROSSETTO Lievito Madre Essiccato, 100 g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €29,00 per kg€3,30 EUR -
Vendor:FIORENTINITruffle flavored potato chips FIORENTINI, 65 g
Only 6 leftRegular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €44,62 per kg -
Vendor:ROSSANACaramels with lemon cream filling ROSSANA Limoni, 175g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €16,57 per kg -
Vendor:BONELLESoft candies BONELLE Toffee Pistachio, 150g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €19,33 per kg -
Vendor:FIORENTINICorn galettes with dark chocolate and pistachios, 77g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €37,66 per kg -
Vendor:KNORRTruffle risotto Tartufo Risotto, 175g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €16,57 per kg -
-€1,09Vendor:BIOREPAIRToothbrush with cap Junior Antibacterial, 1 pc.
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price per€3,99 EUR -
Vendor:CERA DI CUPRARegenerating hand cream Ricette di Miele, 75 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €38,67 per l -
-€0,90Vendor:CAPUTOSoft wheat flour CAPUTO Aria Type 0, 1 kg
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €2,90 per kg€3,80 EUR -
Vendor:RUMMOEgg Pappardelle N°101, 250g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €11,60 per kg -
Vendor:RUMMOPasta Mafaldine N°80, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
Sold outVendor:SPUMA DI SCIAMPAGNAMarseille soap for cleaning stains Marsiglia Bucato, 250g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €11,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAHimalayan pink salt Sale Rosa Himalaya, 90g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €32,22 per kg -
Vendor:ROSSANACaramel candies with filling, 175g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €16,57 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Marsiglia e Limone, 750 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €3,87 per l -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Muschio Bianco, 750 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €3,87 per l -
Vendor:AVENILNourishing hand and face soap with argan and vitamin E, 300 ml
Regular price €2,89 EURSale price €2,89 EUR Regular priceUnit price €9,63 per l -
Vendor:CAPUTOWhole wheat flour Farina Di Grano Integrale, 1 kg
Regular price €2,89 EURSale price €2,89 EUR Regular priceUnit price €2,89 per kg -
NewVendor:KNORRMilan risotto with saffron KNORR Risotto Milanese, 175 g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg