WELL TRUSTED
-
Vendor:AGROMONTECherry tomato and garlic sauce AGROMONTE Sugo, 260 g
Only 3 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €12,69 per kg -
Vendor:FRATELLI CONTORNOPasta sauce with sardines FRATELLI CONTORNO, 195 g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €16,92 per kg -
Vendor:MISURACrackers with olive oil and chia seeds MISURA, 170g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €19,41 per kg -
-€1,50Vendor:ALCE NEROOrganic Italian barley ALCE NERO Orzo Moka, 500g
Only 1 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg€4,80 EUR -
Sold outVendor:SPERLARICandy SPERLARI Galatine Chocolate, 115g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €28,70 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIBiscuits COLUSSI Gran Turchese, 400g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €8,25 per kg -
Vendor:NOVIDark chocolate with soft dark chocolate cream, 105g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €31,43 per kg -
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate with pistachios Fondente Pistacchio Croccante, 85g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €38,82 per kg -
Vendor:GRAN PAVESIAppetizer with pesto flavor Sfogline Gusto Pesto, 180g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €18,33 per kg -
Vendor:VETRILAnti-dust glass and mirror cleaner, 650 ml
Only 2 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €5,08 per l -
Vendor:ZUEGGPeach jam Pesche, 320g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €10,31 per kg -
-€0,60Vendor:MISURAWhole grain cookies filled with chocolate cream, 260g
Only 9 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €11,79 per kg€3,90 EUR -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €3,30 per kg -
-€0,50Vendor:FALCONECiambelline yogurt biscuits, 500g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €6,60 per kg€3,80 EUR -
Vendor:ZUEGGPlum jam Prugne, 320g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €10,31 per kg -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam Ciliegie, 320g
Only 1 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €10,31 per kg -
Sold outVendor:POCKET COFFEEDark chocolate with Espresso coffee filling
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €53,23 per kg -
Vendor:OMINO BIANCOStain remover Smacchia Facile, 500 ml
Only 3 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €6,60 per l -
Vendor:MUTTITomatoes in tomato juice Pelati Pomodori, 2 x 400g
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €4,13 per kg -
Sold outVendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO 100% Grani Italiani, 1 kg
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €3,30 per kg -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Madagascar, 250 ml
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €13,20 per l -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel, 250 ml
Only 1 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €13,20 per l -
Vendor:TESORI d'ORIENTEShower gel Royal Oud, 250 ml
Only 5 leftRegular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €13,20 per l -
Vendor:DUAL POWERDishwashing gel Delicato Mani, 1 L
Regular price €3,30 EURSale price €3,30 EUR Regular priceUnit price €3,30 per l