WELL TRUSTED
-
NewVendor:DELIZIE DI CALABRIASun-dried tomatoes DELIZIE CALABRIA Calabresi, 530 g
Regular price €8,60 EURSale price €8,60 EUR Regular priceUnit price €16,23 per kg -
Vendor:CAPUTOGluten-free flour (gluten-free) CAPUTO Fioreglut Dolce, 1 kg
Regular price €8,60 EURSale price €8,60 EUR Regular priceUnit price €8,60 per kg -
Vendor:MARE APERTONatural tuna Tonno Al Naturale, 6x80g
Only 5 leftRegular price €8,60 EURSale price €8,60 EUR Regular priceUnit price €17,92 per kg -
NewVendor:SOLMIELATOOrganic Zagara Lemon Honey SOLMIELATO Miele di Zagara di Limone, 300g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €28,33 per kg -
NewVendor:TESORI d'ORIENTEBody lotion with pump TESORI D'ORIENTE Ikigai, 400 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €21,25 per l -
NewVendor:LA MASSERIAOlive oil LA MASSERIA Olio di Oliva, 1 L
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €2,83 per l -
NewVendor:MARUZZELLATuna in olive oil MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 6 x 90g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg -
Vendor:BIOPOINTRestorative and beauty shampoo BIOPOINT Repair & Beauty, 400 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €21,25 per l -
Vendor:BIOPOINTShampoo with plant keratin BIOPOINT Absolute Smooth, 400 ml
Only 8 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €21,25 per l -
Vendor:BIOPOINTNourishing professional shampoo BIOPOINT Super Nutriente, 400 ml
Only 10 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €21,25 per l -
NewVendor:LAVAZZAGround coffee Crema e Gusto Dolce, 250g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €34,00 per kg -
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate pralines BACI Crystal Arancia, 150g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €56,67 per kg -
Sold outVendor:DESANTISOlive oil DESANTIS Con di Oliva, 1 L
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €8,50 per l -
Vendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic drink SANBITTER Rosso, 8 x 100 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €10,63 per l -
Vendor:NESQUIKCocoa drink Nestle, 800 g
Only 5 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €10,63 per kg -
-€2,30Vendor:AGRISICILIAPistachio cream without added sugar AGRISICILIA, 200g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €42,50 per kg€10,80 EUR -
Sold outVendor:SAPORICookies with almonds Cantuccini Toscani IGP, 600g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €14,17 per kg -
-€2Vendor:MONINIOlive oil with white truffle flavor Condimento Tartufo Bianco, 250 ml
Only 4 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €34,00 per l€10,50 EUR -
Sold outVendor:FORCHIRSparkling wine Prosecco Extra Dry N.V. 11%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
VIVINO ★ 3.3Vendor:ROCCA DEI FORTISweet sparkling wine Spumante Dolce 9.5%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
VIVINO ★ 3.5Vendor:ROCCA DEI FORTISparkling wine with strawberry flavor Fragolino 10%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
-€1,90Sold outVendor:MARVISAnise Mint toothpaste, 75 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €100,00 per l€10,40 EUR -
Sold outVendor:MARVISSweet & Sour Rhubarb toothpaste, 75 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €113,33 per l -
Vendor:FABBRIAromatic cherry syrup, 560 ml
Only 4 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €15,18 per l