WELL TRUSTED
-
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:NOTTE ROSSARed wine Primitivo di Manduria DOP 14%
Regular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per l -
Sold outVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIRed wine Il Rinzacco Castel del Monte DOCG Nero di Troia Reserve 13%
Regular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per l -
Sold outVendor:POLVANERAPink wine Rosato Primitivo Organic 12%
Regular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per l -
VIVINO ★ 4.0Vendor:TERRE DI VALTERWhite wine Greco di Tufo DOCG 13.5%
Only 10 leftRegular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per l -
VIVINO ★ 4.1Sold outVendor:TERRE DI VALTERRed wine Ventiduemarzo Irpinia Aglianico DOC 14%
Regular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €18,00 per l -
NewVendor:CANTINA ZACCAGNININon-alcoholic red wine ZACCAGNINI Tralcetto Rosso 0.0%
Only 5 leftRegular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l -
Vendor:CANTINA ZACCAGNININon-alcoholic white wine CANTINA ZACCAGNINI Tralcetto 0.0%
Regular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:TORMARESCARed wine TORMARESCA Fichimori Rosso Salento IGT 12.5%
Regular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l -
VIVINO ★ 3.9NewVendor:POLVANERASparkling rosé wine POLVANERA Rosato IGT Puglia 12%
Regular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l -
VIVINO ★ 3.9Vendor:TORMARESCAChardonnay IGT Puglia TORMARESCA dry white wine 12.5%
Regular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l -
VIVINO ★ 3.8-€2Sold outVendor:CALITROVerdeca IGP Puglia CALITRO white wine 12.5%
Regular price €13,00 EURSale price €13,00 EUR Regular priceUnit price €17,33 per l€15,00 EUR -
Vendor:LAVAZZAGround coffeea Crema e Gusto Classico, 2 x 250g
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €25,98 per kg -
Vendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIOlive oil Extra Vergine di Oliva, 500 ml
Only 6 leftRegular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €25,98 per l -
Sold outVendor:MARVISMouthwash MARVIS Sensitive Gums Mint, 400 ml
Regular price €12,90 EURSale price €12,90 EUR Regular priceUnit price €32,25 per l -
Vendor:MARVISMouthwash MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Only 2 leftRegular price €12,90 EURSale price €12,90 EUR Regular priceUnit price €32,25 per l -
Sold outVendor:CAPUTODurum wheat flour CAPUTO Semola Rimacinata, 5 kg
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €2,56 per kg -
Vendor:DUE VITTORIENatural balsamic vinegar Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €51,20 per l -
-€3,70Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIORed wine Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13.5%
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €17,07 per l€16,50 EUR -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Gold Medal, 400g
Only 8 leftRegular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €32,00 per kg -
Vendor:CARBONESemidried artichokes in oil, 950g
Only 8 leftRegular price €12,60 EURSale price €12,60 EUR Regular priceUnit price €13,26 per kg -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Manitoba Oro, 5 kg
Regular price €12,60 EURSale price €12,60 EUR Regular priceUnit price €2,52 per kg -
VIVINO ★ 3.8NewVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIDry white wine CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12.5%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
-€3NewVendor:SVELTODishwashing tablets SVELTO Classico Tabs, 80 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,16 per item€15,50 EUR -
-€1Sold outVendor:CAFFÈ BORBONECoffee capsules CAFFÈ BORBONE 100% Arabica (150g), 30 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,42 per item€13,50 EUR