-
CAPUTOGluteenivaba jahu (gluteenivaba) Fioreglut Dolce, 1 kg
€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €8,60 par kg -
Izpārdots -
Uus -
UusCAPUTONisujahu CAPUTO Nuvola Super, 5 kg
Jäänud on veel 9€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €2,98 par kg -
IzpārdotsCAPUTOTäistera nisujahu Farina Di Grano Integrale, 5 kg
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €2,38 par kg -
-€0,50MOLINO ROSSETTOGluteenivabad türgi hernejahud MOLINO ROSSETTO Farina di Ceci, 500g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €4,60 par kg€2,80 EUR -
Izpārdots -
CAPUTOPehmed nisujahud Aria Type 0, 5 kg
Jäänud on veel 4€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €3,16 par kg -
IzpārdotsMOLINO ROSSETTOGluteenivabad kastanimaiad MOLINO ROSSETTO Farina di Castagne, 250g
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €9,20 par kg