-
AGROMONTEKirsstomatite ja küüslaugu kaste AGROMONTE Sugo, 260 g
Jäänud on veel 3€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €12,69 par kg -
FRATELLI CONTORNOMakaronikaste sardellidega FRATELLI CONTORNO, 195 g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,92 par kg -
MISURAKreekerid oliiviõli ja chia seemnetega MISURA, 170g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €19,41 par kg -
-€1,50ALCE NEROOrgaanilised Itaalia oder ALCE NERO Orzo Moka, 500g
Jäänud on veel 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg€4,80 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
NOVITume šokolaad pehme tumeda šokolaadi kreemiga, 105g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €31,43 par kg -
IzpārdotsPERUGINATume šokolaad pistaatsiapähklitega Fondente Pistacchio Croccante, 85g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €38,82 par kg -
GRAN PAVESIPesto maitsega eelroog Sfogline Gusto Pesto, 180g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €18,33 par kg -
VETRILTolmuvastane klaasi- ja peeglipuhastusvahend, 650 ml
Jäänud on veel 2€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,08 par l -
-
-€0,60MISURAŠokolaadikreemiga täidetud täisteraküpsised, 260g
Jäänud on veel 9€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €11,79 par kg€3,90 EUR -
-
-€0,50 -
-
ZUEGGMusta kirsi moos Ciliegie, 320g
Jäänud on veel 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €10,31 par kg -
IzpārdotsPOCKET COFFEETume šokolaad espresso kohvi täidisega
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €53,23 par kg -
OMINO BIANCOPlekieemaldaja Smacchia Facile, 500 ml
Jäänud on veel 3€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par l -
-
Izpārdots -
-
TESORI d'ORIENTEDušikreem White Musk, 250 ml
Jäänud on veel 1€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
TESORI d'ORIENTEDušikreem Royal Oud, 250 ml
Jäänud on veel 5€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -