-
-
UusMULINO BIANCOKüpsised MULINO BIANCO Scacchieri, 300 g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
UusGRAN PAVESIBiskviidi küpsised PAVESINI Originali, 8x25g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,00 par kg -
MISURAKaera- ja datlipipüreedega küpsised MISURA Avena e Dattero, 260 g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €13,85 par kg -
SOGNI D'OROTaimetee looduslike lakritsi ja aniisi ekstraktidega, 20 tk.
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €0,18 par item -
UusTIGULLIOKreemjas Genova pesto TIGULLIO Cremoso Genovese, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
ORZOROLahustuvad orgaanilised oder NESTLE Orzoro Naturale, 120g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €30,00 par kg -
UusMARCA SCUDOTuunikala päevalilleõlis MARCA SCUDO, 3x80g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €15,00 par kg -
UusMULINO BIANCOKüpsised MULINO BIANCO Stracciatella, 280g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,86 par kg -
-
-
AMBI PURÕhuvärskendaja Spring Awakening Lenor, 300 ml
Jäänud on veel 3€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €19,46 par l -
Izpārdots -
-
MARVISHambapasta Classic Strong Mint, 25 ml
Jäänud on veel 1€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €144,00 par l -
-€0,70IzpārdotsFELCE AZZURRAKontsentreeritud pesupehmendaja Classico, 45MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
-
-
-
-€0,70FELCE AZZURRAKangapehmendaja Argan & Vanilla, 41MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
LE VENEZIANEGluteenivabad küpsised šokolaaditükkidega, 250g
Jäänud on veel 6€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €14,40 par kg -
SCHARGluteenivabad kreekerid, 210g
Jäänud on veel 6€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €17,14 par kg -
-
TIGULLIOSiera un melno piparu pesto TIGULLIO Cacio e Pepe, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg