-
-€0,59IzpārdotsCHANTECLAIRLasteriiete kangapehmendaja, 45MR
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €4,33 par l€4,49 EUR -
-
IzpārdotsFALCONEPehmed küpsised šokolaaditükkidega Amaretti al Cioccolato, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEPehmed vaarikamaitselised küpsised Amaretti Lampone, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEPehmed küpsised mandlitega Amaretti Classici, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEPehmed küpsised tsitrusviljadega Amaretti Agrumati, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
-
-
-
-€0,80Izpārdots -
-€0,80IzpārdotsBALCONIŠokolaadikook BALCONI Choco Dessert, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€1,10 -
UusNOSTROMOTuunikala oliiviõlis NOSTROMO Tonno Olio di Oliva, 3x70g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €18,10 par kg -
-€0,50NESTLEŠokolaadigranola kaerahelveste ja täisteraga NESTLE, 300g
Jäänud on veel 1€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg€4,30 EUR -
UusNEUTRO ROBERTSPliiatsdeodorantNEUTRO ROBERTS Delicato, 40 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €95,00 par l -
UusLE CONSERVE DELLA NONNABoloña raguu CONSERVE DELLA NONNA Ragu alla Bolognese, 190g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €20,00 par kg -
UusMISURASuhkruta šokolaadiga küpsised MISURA Cioccolato, 290g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,10 par kg -
BOSCHETTIPuuviljasinep BOSCHETTI Mostarda alla Veneta, 350g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €10,86 par kg -
UusNUTELLAKüpsised täidetud sarapuupähkli- ja kakaovõiega NUTELLA, 168g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €22,62 par kg -
HEROHERO Persiku moos ilma suhkruta, 280g
Jäänud on veel 4€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
-€1AGRISICILIAMääritav pistaatsiakreem 20% AGRISICILIA, 200g
Jäänud on veel 4€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €19,00 par kg€4,80 EUR -
-€0,70SPERLARIKarameelkommide valik erinevate maitsetega SPERLARI Assortite, 420g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,05 par kg€4,50 EUR -
IzpārdotsUus -
UusOROPiimašokolaadiga kaetud küpsised ORO Ciok al Latte, 250g
Jäänud on veel 3€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg