-
-€0,50IzpārdotsNESTLEŠokolaadigranola kaerahelveste ja täisteraga NESTLE, 300g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg€4,30 EUR -
-€1,10IzpārdotsMATILDE VICENZIKüpsised kookospähkli kreemitäidisega GRISBI Cocco, 135g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €11,11 par kg€2,60 EUR -
MULINO BIANCOTäistera sarvesaiad MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Jäänud on veel 1€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €16,25 par kg -
UusMISURASuhkruta šokolaadiga küpsised MISURA Cioccolato, 290g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,10 par kg -
UusNUTELLAKüpsised täidetud sarapuupähkli- ja kakaovõiega NUTELLA, 168g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €22,62 par kg -
-€0,40IzpārdotsBONOMITiramisu küpsised BONOMI Savoiardi, 400g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €6,00 par kg€2,80 EUR -
IzpārdotsMULINO BIANCOAprikoosikook MULINO BIANCO Crostata Albicocca, 475g
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,68 par kg -
IzpārdotsLE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
UusOROPiimašokolaadiga kaetud küpsised ORO Ciok al Latte, 250g
Jäänud on veel 3€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg -
IzpārdotsOROTäistera küpsised tumeda šokolaaditükkidega ORO Grano Fondente, 300g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
Uus -
MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
€1,00 EUR€1,00 EURVienības cena €35,71 par kg -
MATILDE VICENZIKüpsised Bialetti kohvikreemiga MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Jäänud on veel 1€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
UusMATILDE VICENZIKihilised tainas kanoolid pistaatsikreemiga MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IzpārdotsMULINO BIANCOTartaletid õunatäidisega MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €13,54 par kg -
PAN DI STELLEBiskviidi suupiste värske piimakreemiga PAN DI STELLE Merende, 280 g
Jäänud on veel 5€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsOROTäisteraküpsised tumeda šokolaadiga ORO Cioccoro, 300 g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
MATILDE VICENZIAmaretti küpsised MATILDE VICENZI, 175 g
Jäänud on veel 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
MATILDE VICENZIKüpsised kreemitäidisega MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Jäänud on veel 2€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
IzpārdotsKINDERBiskviidi suupiste aprikoosimoosiga KINDER Brioss, 280 g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
BONOMIItaalia küpsised BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
Uus -
-€0,60